Karineholms bibliotek
No cover image available
Normal view MARC view ISBD view

Shkrimi Shenjt : Besëlidhja e Vjetër dhe Besëlidhja e Re / përktheu dhe shtjelloi Simon Filipaj

Material type: TextTextSeries: Botime biblike 4. Publisher: Ferizaj Drita 1994Description: 1806 s.Other title: Bibla [Cover title].Uniform titles: Bibeln Albanska Subject(s): Religion | Kristendomen | Bibelutgåvor | BibelnOther classification: Cb=rf | Cb
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Home library Collection Call number Status Date due Barcode Item holds
Bok Bok Katrineholms bibliotek

https://bibliotekskatalog.katrineholm.se

Katrineholms bibliotek

https://bibliotekskatalog.katrineholm.se

Utländska språk Cb=rf Available 89007853970
Total holds: 0

99002489

99802125

99902001

99902002